Buty

Buty

Dopasowujemy i personalizujemy buty narciarskie.
 
Możemy rozwiązać każdy problem związany z butami narciarskimi. Obsługujemy zawodowców, na czele z Maćkiem Bydlińskim – naszym najlepszym narciarzem. Serwisujemy GOPR, kluby oraz ludzi związanych ze sportem amatorskim. Zawodowcy to jednak tylko garstka. Nasza oferta skierowana jest do każdego narciarza poszukującego po prostu dobrze dopasowanych butów.
 
„Buty piją”
 
Nasz stary slogan reklamowy wciąż na czasie! Wystarczy przynieść własne buty, opisać problem. Wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie. Z cała pewnością nie wiecie jak szeroki jest zakres i możliwości rozwiązań. Dopasujemy zarówno nowe jak i wasze stare buty narciarskie.
 
Co można poprawić w butach narciarskich?
 
Zakres możliwości jest bardzo szeroki. Podstawowe działania to:
- Modyfikacja skorupy – termicznie odkształcamy skorupę, dopasowując do indywidualnego kształtu stopy. Odpowiednia precyzja pozostaje, uplastyczniamy tylko miejsca, które powodują dyskomfort.
- Dopasowanie buta wewnętrznego – wymiana wkładu, wypełnienie wolnej przestrzeni, wykonanie personalnego wtrysku pianki.
- Ustawienie kątów – pochylenie butów w płaszczyźnie strzałkowej i bocznej. Ważne dla płaskiego prowadzenia nart i optymalnego krawędziowania.
- Zamontowanie „boosterów” - pasków dodatkowo progresywnie zwiększających docisk, co za tym idzie - lepsze prowadzenie nart w skręcie.
- Zamontowanie „lifterów” - podkładek montowanych pod podeszwą, co daje mocniejsze krawędziowanie.
 
 
 
- Ukształtowanie odpowiedniej wkładki

Spersonalizowane wkładki są niezbędnym ogniwem między stopami i butami narciarskimi. To one stabilizują i utrzymują stopę, a tym samym zapobiegają nadmiernemu męczeniu mięśni, eliminują dyskomfort i ból. W butach narciarskich wkładki zdecydowanie zwiększają precyzję i szybkość przekazywania impulsów stopa – but – narta.

W naszym serwisie w Bielsku-Białej wykonujemy również indywidualne wkładki Custom do różnych dyscyplin: bieganie, trekking, rower, tenis, golf.
 
 
 
 
 
Nasi partnerzy: